Předvánoční koncert u motorkářů


Hrát v Třebechovicích je sázka na jistotu. Lidi se tu vždy skvěle baví, líbí se jim naše muzika a ty koncerty jsou prostě supr. A tenhle patřil mezi ty povedenější.

Sranda začala už když jsme vytvářeli plakát. Říkám si: „je to v motorkářským klubu, je to na vánoce, chtělo by to nějak využít“. Ježíška na motorce jsem kupodivu nenašel, tak jsem tam fláknul Santa Clause. Tím jsem ale zvednul vlnu nevole, že u nás chodí Ježíšek a že nebudeme podporovat amícký tradice a tak dále… Pak ale Dášu napadlo: „tak to nech takhle, jenom tam nalep obličej majitele toho klubu“. Všichni souhlasili a stalo se.

Další věc – cédéčka. Slíbili jsme že je přivezem. Krabičky jsem měl já a obaly tisknul Tomáš, což dopadlo tak, že v den koncertu jsme zjistili že ty papíry do krabiček prostě nepasujou. Tomáš tedy rychle zavolal domů ať mu to tam někdo znovu vytiskne, že se pro ně cestou na koncert stavíme. Takže vy, kdo jste si naše céda koupili, jste šťastnými majiteli desky z omezeného nákladu čtrnácti kusů na celém světě! (samotné nás udivilo, že se prodaly všechny včetně testovacích vzorků a máme i pár předobjednávek)

Koncert měl začít a pan majitel se rozhodl vzít náš plakát doslova. Oblékl se jako Santa, nastartoval svýho choppera a přijel přímo před pódium. Pořádně zatahal za plyn, všechny přivítal a během první písně všem v klubu rozdal bombóny. Koncert samotný proběhl skvěle, až na malý technický karambol (odposlech u bubeníka měl jen dvě úrovně hlasitosti, a to: „zesil to!“ a „teče mi krev z uší!“). Klub byl plný, diváci zpívali a tleskali, prostě pecka. Je trochu smutné že největší ovace Lucka nesklidila za svůj zpěv, ale za to, jak do sebe hodila syrový vejce. Světová premiéra Perryho Masona od Ozzyho v našem podání sklidila úspěch, Highway to Hell jsme dokonce museli hrát dvakrát.

Takže super akce, a těšíme se na další! Začíná plesová sezóna, takže choďte na maturiťáky, na nějakým nás určitě uslyšíte! (BiGy, UHK)

 

PS: Je skvělý mít v kapele dva studenty žurnalistiky, aspoň na ten web nemusí články psát zvukař… (sarkasmus)

Edit: Haha Máro. Ha. Ha. 😀

motoazyl2