Rychlý update po dvou letech


Co si budem… V době sociálních sítí je snadné zanevřít na obsah na webovkách, a to, jak jste si mohli všimnout, potkalo i nás. Plán blížících se koncertů sice doplňujeme svědomitě, ale něco z dění okolo kapely jsme vám tu napsali naposledy, když jsme se dostali na Hradecký Majáles. A to už je prosím pěkně dva roky stará záležitost. Takže co se od té doby změnilo, odehrálo, zkrátka co jsme zažili?

Tak zaprvé se nám trochu změnila sestava. V půlce roku 2019 se v kapele rozhodl skončit náš milý Jirka Kouba, který s námi hrál krásné čtyři roky, a my mu za ten čas v kapele moc děkujeme. Od léta s námi hraje Matouš Borecký, kterého jsme si už v minulosti párkrát oťukli jako záskok, a jen doufáme, že ho to s námi bude ještě dlouho bavit :)) S Jirkou si ale brzy zase jednou zahrajeme, a to na Šibřinkách v Pardubicích v sobotu 22. února.

Další novinkou je zavedení tradice výjezdu na soustředění. Už dvakrát jsme se vypravili do kempu Sedmihorky do Českého ráje, kde jsme celý víkend do časných ranních hodin zkoušeli, dávali dohromady nové písně, debatovali a přes den se k nelibosti některých členů kapely vypravili na výlet na zámek Hrubá Skála a jeho krásné okolí. Na posledním soustředění nám navíc dělala společnost nemalá zásoba piva, kterou nás vybavil Mirek Beránek z Hradeckého Majálesu, a my se tak konečně dočkali naší slíbené výhry. Děkujeme, Mirku!

A kde jsme si za ty dva roky zahráli? Nejdál jsme si už podruhé zajeli do Zlína na krásný ples tamní Univerzity Tomáše Bati, kde byla opět skvělá atmosféra a moc jsme si hraní i celý ples užili! Vloni v březnu jsme měli příležitost hrát na střídačku společně s kapelou  JEL-BAND na Vodárenském bále v Havlíčkově Brodě, kam se pro velký úspěch chystáme i letos. Moc se nám líbilo i na Vinobraní na Kuksu, kde nám publikum i přes časnou dopolední hodinu vytvořilo skvělou atmosféru.

Úžasným zážitkem pro nás byl koncert k zakončení Celostátní přehlídky středoškolských pěveckých sborů Mezzochori v Hradci Králové. Zpěváci ze sborů ze středních škol z celé republiky nám vytvořili neopakovatelnou atmosféru a doslova s námi odzpívali celé dvě hodiny. Velmi si také vážíme možnosti zahrát si na Městském plese v Hradci Králové, kde jsme zároveň obdivovali Orchestr Martina Kumžáka, který roztancoval celý Velký sál v hradeckém Aldisu.

Nechyběl už tradiční Křesťanský bál, Motoazyl v Třebechovicích, několik krásných svateb, několik party koncertů v AC klubu, několik maturitních a dalších plesů a samozřejmě pokaždé úžasný hradecký Divadelňák, kde nás i letos uvidíte hned dvakrát. Kromě toho chystáme na podzim vlastní koncert společně s kapelou Brass Avenue v hradeckém NãPLAVKA café & music bar, v květnu nás můžete potkat v Lomnici nad Popelkou, a dokonce už teď víme, že 3. července 2021 vystoupíme v Nové Lhotě u slovenských hranic na akci jménem Sraz Lhot a Lehot.

Už se nemůžeme dočkat každého jednoho koncertu a vás, kteří nás přijdete podpořit. Nezapomeňte sledovat náš Facebook a Instagram, kde najdete ty nejaktuálnější fotky a informace. Mějte se!